Najważniejsze informacje dla klienta

FAQ

Dowiedz się więcej!

Najczęściej zadawane pytania

Warunkiem wynajmu kampera jest ukończenie 23 roku życia oraz posiadanie prawa jazdy kategorii B minimum 3 lata.
Konieczne jest prawo jazdy kategorii B oraz dowód osobisty. W przypadku wynajmu przez firmę wymagany jest wyciąg z KRS lub CEiDG.
Wystarczy mieć prawo jazdy kategorii B. Żadne inne uprawnienia nie są wymagane.
W przypadku kolizji , wypadku należy niezwłocznie poinformować Ubezpieczyciela, Wynajmującego oraz Policję i postępować zgodnie z OWU.
Najemca zobowiązany jest niezwłocznie informować Wynajmującego o każdej usterce, kolizji lub wypadku drogowym z udziałem wynajmowanego kampera.
Podane ceny są cenami brutto. O wszystkich kosztach związanych z wynajmem kampera można zapoznać się w zakładce CENNIK.

1. Rezerwacji przedmiotu najmu można dokonywać drogą telefoniczną , elektroniczną( e-mail) lub przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.kamperki.pl

2. Potwierdzeniem rezerwacji przedmiotu najmu jest uiszczenie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 30% kwoty ustalonej za okres najmuw ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji . Opłata rezerwacyjna jest zaliczana na poczet opłaty za wynajem.

Odbiór i zwrot kampera odbywa się w siedzibie naszej firmy. (ul.Transportowca 7, 88-100 Inowrocław)

Oczywiście, możesz wziąć ze sobą pupila. Musisz jednak pamiętać o tym, że jesteś za niego odpowiedzialny i ewentualne szkody, które wyrządzi zwierzak, będą wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Ze względów higienicznych zalecamy by wziąć ze sobą własne kołdry, poduszki, pościel oraz ręczniki.

Kuchnia kampera jest w pełni wyposażona, dlatego nie musisz zabierać ze sobą własnych naczyń.
Oczywiście, że możemy, wiąże się to jednak z dodatkowymi kosztami transportu.
Nie ma najmniejszego problemu. Samochód możesz zostawić na naszym parkingu. Mamy na nim monitoring, więc możesz być o niego spokojny.
Spóźnienie jest niedopuszczalne, ponieważ na kampera czeka następna osoba, która również chce rozpocząć swój wypoczynek.

Ubezpieczenie gwarantuje OC, AC, Assistance i NNW.

Można to zrobić na wielu stacjach benzynowych, campingach, miejscach obsługi podróżnych lub w dedykowanych punktach zaopatrzenia w czystą wodę.